LoCCoZoNNe FoRuM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in LoCCoZoNNe FoRuM
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Counter Strike Trailer

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
k1dz0r

k1dz0r


Numarul mesajelor : 58
Location : SaTu MaRe
Data de inscriere : 14/02/2009

Counter Strike Trailer Empty
MesajSubiect: Counter Strike Trailer   Counter Strike Trailer I_icon_minitimeDum Feb 15, 2009 12:51 am

Sus In jos
h3ad
Admin
h3ad


Numarul mesajelor : 147
Varsta : 28
Data de inscriere : 19/01/2009

Counter Strike Trailer Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike Trailer   Counter Strike Trailer I_icon_minitimeDum Feb 15, 2009 1:09 am

APROBAT
E foarte interesant si tot pe atat de slab . Traileru este foarte frumos dar nu pot zice acelasi lucru si despre Counter - Strike Online . C.S. ONLINE este un fel de C.S. CZ varianta pentru Korea,China si Japonia . Cu niste skinuri foarte slabe si nerealistice . Multumesc pentru film . Filmul a fost postat pe site aici .
Sus In jos
https://loccozonne.forumgratuit.ro
Warlock

Warlock


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 27
Location : In inima Stelei
Data de inscriere : 22/01/2009

Counter Strike Trailer Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike Trailer   Counter Strike Trailer I_icon_minitimeDum Feb 15, 2009 6:49 pm

decat 3 moduri de cs sunt?
Sus In jos
h3ad
Admin
h3ad


Numarul mesajelor : 147
Varsta : 28
Data de inscriere : 19/01/2009

Counter Strike Trailer Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike Trailer   Counter Strike Trailer I_icon_minitimeDum Feb 15, 2009 8:30 pm

1.Alea nu sunt moduri Smile Alea sunt Moduri Half-Life diferite . Moduri sunt cele pentru cs 1.6 exemplu : war3 ,uwar3 ,superhero etc...
2.Unde vezi tu 3 ? 1. Counter-Strike 1.0 (1.1,1.2,.1.3,1.4,1.5,1.6) ; 2 Counter-Strike Condition Zero (Deleted Scenes) ; 3. Counter-Strike Source ; Counter-Strike Online Korea . Acesta este un film de prezentare a jocului Counter-Strike Online care este un fel de CZ varianta pentru Korea , Japonia si China . Doar aceste tari pot juca Counter - Strike Online Korea . Dupa parerea mea este un joc foarte nereusit . Are niste skinui foarte naspa . Faza mai tare la C.S. Online Korea este ca ai mult mai multe arme si mai multi oameni din care sa alegi , dar dupa cum am zis Counter - Strike Online nu este facut de Valve deci nu il poti cumpara cu steam si tot deci nu ai cum sa il gasesti decat facandu`ti un cont din Korea cu bani . Daca te intereseaza sa aflii cum este jocul da click aici .
Sus In jos
https://loccozonne.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Counter Strike Trailer Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike Trailer   Counter Strike Trailer I_icon_minitime

Sus In jos
 
Counter Strike Trailer
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Counter-Strike 300 .. misto film

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LoCCoZoNNe FoRuM :: ~~[ F u N ]~~ :: ...:::Filme:::...-
Mergi direct la: